woman
Vyplňte formulář s žádostí o půjčku níže a získejte půjčku do 10 minut !
 
 
Ferratum půjčka ihned na bankovní účet
  • až 10 000 tisíc bez registrů
  • Bez osobní schůzky
  • Bez potvrzení příjmů
  • Vyřízení do 10 minut
 
 
Detaily půjčky
Ferratum půjčka je vhodná především před výplatou. Peníze jsou odeslány přímo na Váš bankovní účet, nebo pomocí složenky. Okamžitá půjčka ihned na účet nabízí částky 500 až 10 000 Kč. Výhodou půjčky je především její rychlost. Při vyplnění žádosti Vám stačí pouze OP (půjčky na OP).
VÍCE INFORMACÍ
Proč Ferratum?
Společnost Ferratum Czech patří mezi jednu z nejvíce oblíbených společností na poli nebankovních sms půjček. Výhodou je především rychlost vyřízení půjčky a možnost půjčení částek do 10 tisíc Kč. Půjčit si můžete např. 5000 Kč, které pošleme ihned na bankovní účet.
VÍCE INFORMACÍ
Řekli o nás
Potřeboval jsem rychle půjčit na zaplacení doplatku za elektřinu. Půjčka na účet od Ferratum mi pomohla. 2000 Kč jsem měl do hodiny na bankovním účtu. Vše jsem splatil za 15 dní a bylo po problému. Petr Knop, Plzeň
Půjčka 5000 ihned na účet od Ferratum mi velice pomohla. Musím se přiznat, že jsem měla trochu obavu, ale vše proběhlo rychle a v pořádku. Půjčku před výplatou od Ferratum doporučuji všem, co chtějí peníze ihned. Jana Nováková, Prace
 

Často kladené otázky

1) Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

V první řadě musíte být ve věku mezi 20 a 65 lety. A dále musíte mít splacené předchozí půjčky naší společnosti.

2) Potřebuji k získání půjčky nějaké doklady?

Nepotřebujete potvrzení o svém příjmu, ani ručitele. Dokonce si nemusíte sjednávat osobní schůzku s finančním specialistou, protože vše probíhá prostřednictvím SMS či internetu.

3) Jak mám postupovat po podání žádosti o půjčku?

Ozve se vám náš zákaznický servis SMS zprávou, která vám oznámí schválení, respektive zamítnutí půjčky. Pokud vám bude žádost schválena, peníze vám naše společnost ihned odešle buď poštovní poukázkou, nebo na bankovní účet. Záleží na vás, jakou formu si zvolíte.

4) Kolik zaplatím na úrocích?

Výše poplatku se odvíjí od výše půjčené částky a také doby splatnosti (15, 21 či 30 dní). Dále výši poplatků navyšuje prodloužení smlouvy a případné smluvní pokuty, které si účtujeme za nedodržení termínu splatnosti.

Home Credit půjčka pro každého. Pořiďte si půjčku Kredito24 i vy.

5) Podnikám. Můžu i já žádat o půjčku?

Samozřejmě. Naše půjčka je vhodná i pro podnikatele, prostě pro každého občana ve věku 20 až 65 let.

6) Ještě jsem nesplatil předchozí půjčku. Můžu žádat o další?

Ne. U nás můžete mít pouze jednu aktivní půjčku. Jestliže tedy ještě musíte splácet předchozí půjčku, pak vám bude další žádost o půjčku zamítnuta. Budete-li mít tedy problém se splacením své půjčku, nechte si u nás prodloužit termín splatnosti o dalších 15 dní, nebo se obraťte na náš zákaznický servis.

7) Kdy budu mít peníze k dispozici?

Pokud chcete zaslat peníze na bankovní účet, pak je obdržíte obvykle do druhého dne od podání žádosti. Jestliže ale chcete zaslat peněžní prostředky poštovní poukázkou, musíte počítat, že vám dojdou až do čtyř pracovních dnů na vámi zadanou adresu.

Jestliže u nás budete žádat o půjčku poprvé, pak vám zašleme peníze jen poštovní poukázkou, jak to vyžaduje česká legislativa. V případě dalších žádostí si už můžete nechat peníze zaslat na bankovní účet.

8) Jak mám půjčku splatit?

Na vaši adresu vám zašleme fakturu, na které najdete veškeré platební symboly, které budete k uhrazení půjčky potřebovat. Při placení faktury uveďte správný variabilní symbol, aby byla platba řádně přiřazena.

Požádat o půjčku