woman
Vyplňte formulář s žádostí o půjčku níže a získejte půjčku do 10 minut !
 
 
Ferratum půjčka ihned na bankovní účet
  • až 10 000 tisíc bez registrů
  • Bez osobní schůzky
  • Bez potvrzení příjmů
  • Vyřízení do 10 minut
 
 
Více o půjčce
Ferratum půjčka je vhodná především před výplatou. Peníze jsou odeslány přímo na Váš bankovní účet, nebo pomocí složenky. Okamžitá půjčka ihned na účet nabízí částky 500 až 10 000 Kč. Výhodou půjčky je především její rychlost. Při vyplnění žádosti Vám stačí pouze OP (půjčky na OP).
VÍCE INFORMACÍ
Proč Ferratum?
Společnost Ferratum Czech patří mezi jednu z nejvíce oblíbených společností na poli nebankovních sms půjček. Výhodou je především rychlost vyřízení půjčky a možnost půjčení částek do 10 tisíc Kč. Půjčit si můžete např. 5000 Kč, které pošleme ihned na bankovní účet.
VÍCE INFORMACÍ
Řekli o nás
Potřeboval jsem rychle půjčit na zaplacení doplatku za elektřinu. Půjčka na účet od Ferratum mi pomohla. 2000 Kč jsem měl do hodiny na bankovním účtu. Vše jsem splatil za 15 dní a bylo po problému. Petr Knop, Plzeň
Půjčka 5000 ihned na účet od Ferratum mi velice pomohla. Musím se přiznat, že jsem měla trochu obavu, ale vše proběhlo rychle a v pořádku. Půjčku před výplatou od Ferratum doporučuji všem, co chtějí peníze ihned. Jana Nováková, Prace
 

SMS půjčky bez registru

SMS půjčky jsou extrémně rychlou variantou, jak přijít k menšímu finančnímu obnosu doslova za pár minut. Pokud vám svou rychlostí nevyhovuje klasická půjčka online, kde musí dojít ke zpracování a následnému podpisu smlouvy obvykle do 24 hodin, kdy máte peníze k dispozici tedy až druhý den, některé nebankovní společnosti nabízejí právě SMS půjčky. Ty vám umožní na základě SMS zprávy s přesnou formou získat obnos v řádu několika tisíců (obvykle do 10 tisíc Kč) za pár minut. Funguje to tak, že nebankovní společnost přečerpá poskytnuté finanční prostředky na vámi stanovený účet a vy si je pak můžete vyzvednout díky bankomatu.

Úroková sazba je tu poměrně vysoká, na druhou stranu se nejedná o velká částky, takže reálná částka, kterou zaplatíte navíc, není tak zásadní. V každém případě především díky tomu, že jsou tak snadno dosažitelné, přemýšlejte o tom, zda je nutně potřebujete, abyste se nedostali do spirály, kdy budete SMS půjčkami splácet jiné větší úvěry apod.

Pro koho jsou SMS půjčky ihned?

Sms půjčky bez registru jsou vhodné pro maminky na mateřské dovolené, osoby samostatně výdělečně činné, důchodce a také lidi, kterým hrozí exekuce. Jestliže potřebujete půjčit pouze malou částku, pak nepotřebujete ani ručitele a sjednání je online. V případě větší částky je obvykle potřebný ručitel, ale opět záleží na nebankovní instituci. Největší výhodou však je, že peníze máte v ruce dříve, než byste došli do banky.

Požádat o půjčku