woman
Vyplňte formulář s žádostí o půjčku níže a získejte půjčku do 10 minut !
 
 
Ferratum půjčka ihned na bankovní účet
  • až 10 000 tisíc bez registrů
  • Bez osobní schůzky
  • Bez potvrzení příjmů
  • Vyřízení do 10 minut
 
 
Více o půjčce
Ferratum půjčka je vhodná především před výplatou. Peníze jsou odeslány přímo na Váš bankovní účet, nebo pomocí složenky. Okamžitá půjčka ihned na účet nabízí částky 500 až 10 000 Kč. Výhodou půjčky je především její rychlost. Při vyplnění žádosti Vám stačí pouze OP (půjčky na OP).
Proč Ferratum?
Společnost Ferratum Czech patří mezi jednu z nejvíce oblíbených společností na poli nebankovních sms půjček. Výhodou je především rychlost vyřízení půjčky a možnost půjčení částek do 10 tisíc Kč. Půjčit si můžete např. 5000 Kč, které pošleme ihned na bankovní účet.
Řekli o nás
Potřeboval jsem rychle půjčit na zaplacení doplatku za elektřinu. Půjčka na účet od Ferratum mi pomohla. 2000 Kč jsem měl do hodiny na bankovním účtu. Vše jsem splatil za 15 dní a bylo po problému. Petr Knop, Plzeň
Půjčka 5000 ihned na účet od Ferratum mi velice pomohla. Musím se přiznat, že jsem měla trochu obavu, ale vše proběhlo rychle a v pořádku. Půjčku před výplatou od Ferratum doporučuji všem, co chtějí peníze ihned. Jana Nováková, Prace
 

Více o půjčce Ferratum

Chybí vám několik dní do výplaty a vy už nemáte ani korunu? Potřebujete půjčit pár tisíc snadno a rychle? Společnost Ferratum nabízí peníze ihned, aniž byste dokládali potvrzení o svém přijmu či potřebovali ručitele. Jediné, co musíte, tak je poslat žádost buď prostřednictvím SMS zprávy či použít online formulář.

Ferratum půjčka je malá půjčka poskytována na krátké období, zpravidla na 15, 21 či 30 dní. Ale i rychlá půjčka do výplaty, která je poskytována maximálně na 10 000 Kč, vás může ušetřit velkých starostí. Tento finanční produkt můžete znát také pod názvem finská půjčka, protože právě z této severní země se půjčka rozšířila do celé Evropy včetně České republiky.

Výhodou je, že nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte z pohodlí svého domova. Stačí buď poslat textovou zprávu SMS, nebo vyplnit online formulář. Oproti bankovním půjčkám a dalším online půjčkám dominuje Ferratum půjčka značnými výhodami:

  • Je snadná – stačí poslat SMS či vyplnit online formulář
  • Je rychlá – peníze máte k dispozici do druhého dne
  • Je bez ručení – nepotřebujete shánět ručitele, ani dokládat potvrzení o příjmu

Tesco půjčky bez doložení příjmu nabízí až 150.000 Kč na cokoliv. Rychlá půjčka je tu připravená pro každého. Profi Credit patří mezi oblíbené půjčky.

Budete-li vyplňovat online žádost, pak si zvolíte výši půjčky, dobu splatnosti a ihned se vám zobrazí poplatek, který zaplatíte za vaši půjčku. Předem tedy víte, kolik společnosti Ferratum budete platit navíc. Půjčka je transparentní, takže žádné skryté poplatky. Termín splatnosti vám firma Ferratum umožňuje až třikrát prodloužit o dalších 15 dní. Stačí si opět zažádat o prodloužení půjčky přes internet. Ale pozor, zde musíte platit poplatek za prodloužení splatnosti, a to ve výši 15 % z půjčené částky.

Rychlá půjčka před výplatou je vhodná v případě, že vás překvapí nečekané výdaje. Obvykle se tyto výdaje objevují před výplatou, kdy vám chybí pár tisíc korun. Za pár týdnů půjčku splatíte a už nemáte žádné starosti. Půjčka do výplaty je poskytnuta klientům, kteří dovršili věku 20 let a nemají u Ferratum žádné dluhy z předchozích půjček. Po celou dobu jste v rukou stabilní nadnárodní finanční společnosti Ferratum Czech je členem skupiny Ferratum Group, která své krátkodobé půjčky na trhu nabízí už od roku 2005. Jedná se o první společnost svého druhu v Evropě.

Požádat o půjčku